RECEP TORAMAN
Öğrencilerim İslamın Şartlarını Sayıyor

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca You Tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada yeni ezberleyenler için şiir ve şarkı formunda hazırlanmış olan İslamın Şartı Şarkısını kolayca ezberleyip rahatça sayan yaşları birbirinden farklı hatta Türkçeleri de zayıf olan öğrencilerimin videolarını bulacaksınız. Beste ve Güftesi Recep Toraman'a ait olan bu şiiri hem siz hem de yaşı ne olursa olsun ezberletmek istediğiniz kişiler kolayca ezberleyeceksiniz inşaallah. Rabbim kolaylıklar versin.

 

 

İslamın Şartlarını Ezberliyorum

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada yeni ezberleyenler için şiir ve şarkı formunda hazırlanmış İslamın Şartı Şarkısını bulacaksınız. Beste ve Güftesi Recep Toraman'a ait olan bu şiiri hem siz hem de yaşı ne olursa olsun ezberletmek istediğiniz kişiler onu kolayca ezberleyeceksiniz inşaallah. Rabbim kolaylıklar versin.

 

Öğrencilerim İmanın Şartlarını Sayıyor

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca You Tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada yeni ezberleyenler için şiir ve şarkı formunda hazırlanmış olan İmanın Şartı Şarkısını kolayca ezberleyip rahatça sayan yaşları birbirinden farklı hatta Türkçeleri de zayıf olan öğrencilerimin videolarını bulacaksınız. Beste ve Güftesi Recep Toraman'a ait olan bu şiiri hem siz hem de yaşı ne olursa olsun ezberletmek istediğiniz kişiler kolayca ezberleyeceksiniz inşaallah. Rabbim kolaylıklar versin.

 

  

İmanın Şartlarını Ezberliyorum

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca You Tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada yeni ezberleyenler için şiir ve şarkı formunda hazırlanmış İmanın Şartı Şarkısını bulacaksınız. Beste ve Güftesi Recep Toraman'a ait olan bu şiiri hem siz hem de yaşı ne olursa olsun ezberletmek istediğiniz kişiler onu kolayca ezberleyeceksiniz inşaallah. Rabbim kolaylıklar versin.