RECEP TORAMAN
Bakara Suresi Son İki Ayet (Amenerrasulü)

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca you tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Bakara Suresi 285-286. Ayetler (Amenerrasulü) ile ilgili bir video bulacaksınız. Yeni öğrenenler için hazırladığımız videoya Türkçe okunuşuyla beraber mealini de ekledik. Faydalı olacağını Rabbimden niyaz ederim. Rabbim kolaylıklar versin, kabul buyursun.

 

Ayetel Kürsi (Bakara Suresi 255. Ayet)

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca you tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Ayetel Kürsi (Bakara Suresi 255. Ayet) ile ilgili bir video bulacaksınız. Yeni öğrenenler için hazırladığımız videoya Türkçe okunuşuyla beraber mealini de ekledik. Faydalı olacağını Rabbimden niyaz ederim. Rabbim kolaylıklar versin, kabul buyursun.

 

 

İsveç Göteborg Kuran Ziyafetinde Metin Çakarın Okuduğu Aşır

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca you tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada İsveç Göteborg Kuran Ziyafetinde Metin Çakar Okuduğu Aşır ile ilgili bir video bulacaksınız.  Faydalı olacağını Rabbimden niyaz ederim.

 

 

Talebem Aydın Akdağ'dan Kur'an Tilaveti (Amenerrasulü)

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca you tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Talebem Aydın Akdağ'ın Çanakkale Programında okumuş olduğu aşr-ı şerif (Amenerrasulü) ile ilgili bir video bulacaksınız.  Faydalı olacağını Rabbimden niyaz ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=elqcubFPgCA&index=6&list=PLRxWobYyvgEigl3JXGlLgFmyK0b5L2_pz

 

2013 Yılı Göteborg Kutlu Doğum Programında AŞR-I ŞERİF

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca you tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada 2013 Yılı Göteborg Kutlu Doğum Programında Recep Toramanın okumuş olduğu AŞR-I ŞERİF ile ilgili bir video bulacaksınız.  Faydalı olacağını Rabbimden niyaz ederim.

 

 

Kurra Hafız Metin Çakar Beyden Haşr Suresinin Son Ayetleri

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca you tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Kurra Hafız Metin Çakar Beyden Haşr Suresinin Son Ayetleri ile ilgili bir video bulacaksınız.  Faydalı olacağını Rabbimden niyaz ederim.

 

Haşr Suresinin Son Üç Ayeti (hüvellahüllezi lailahe illa hu)

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca you tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Haşr Suresinin Son Üç Ayeti (hüvellahüllezi lailahe illa hu) ile ilgili bir video bulacaksınız. Yeni öğrenenler için hazırladığımız videoya Türkçe okunuşuyla beraber mealini de ekledik. Faydalı olacağını Rabbimden niyaz ederim. Rabbim kolaylıklar versin, kabul buyursun.