RECEP TORAMAN
Hutbe Duaları 5. Bölüm

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Hutbe Duaları 5. Bölümü bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Hutbe Duaları 5. Bölümü ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Hutbe Duaları 4. Bölüm

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Hutbe Duaları 4. Bölümü bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Hutbe Duaları 4. Bölümü ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Hutbe Duaları 3. Bölüm

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Hutbe Duaları 3. Bölümü bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Hutbe Duaları 3. Bölümü ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Hutbe Duaları 2. Bölüm

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Hutbe Duaları 2. Bölümü bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Hutbe Duaları 2. Bölümü ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Hutbe Duaları 1. Bölüm

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Hutbe Duaları 1. Bölümü bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Hutbe Duaları 1. Bölümü ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Peygamberimize Salat ve Selam Getirmenin Fazileti

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Peygamberimize salatü selam getirmenin fazileti ile ilgili çalışmayı bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Şafiiler İçin Peygamberimize nasıl salatü selam getirilir ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Kunut Duası

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Şafiiler İçin Kunut Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Şafiiler İçin Kunut Duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Şafiiler İçin Salli Barik Duası

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Şafiiler İçin Salli Barik Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Şafiiler İçin Salli Barik Duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Şafiiler İçin Tahiyyat Duası

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Şafiiler İçin Tahiyyat Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Şafiiler İçin Tahiyyat Duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Şafiiler İçin Veccehtü Duası

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Şafiiler İçin Veccehtü Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Şafiiler İçin Veccehtü Duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Telbiye Duası

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Telbiye Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Telbiye duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Ezan Duası

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Ezan Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Ezan Duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Namazla İlgili Zikirler ve Tesbihler

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Namazla İlgili Zikirler ve Tesbihleri bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Namazla İlgili Zikirler ve Tesbihleri ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Amentü

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Amentü Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Amentü duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

2. Kunut Duası Allahümme İyya Kenabüdü

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca 2. Kunut Duası Allahümme İyya Kenabüdü Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile 2. Kunut Duası Allahümme İyya Kenabüdü duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

1. Kunut Duası Allahümme İnna Nesteinüke

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca 1. Kunut Duası Allahümme İnna Nesteinüke Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile 1. Kunut Duası Allahümme İnna Nesteinüke duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Rabbena Duası

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Rabbena Duası bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Rabbena Duası duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Allahümme Barik

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Allahümme Barik Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Allahümme Barik duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Allahhümme Salli

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Allahhümme Salli Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile Allahhümme Salli duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Ettehıyyatü Tahiyyat

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Ettehıyyatü Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile ettehiyyatü duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.

Sübhaneke

Değerli dostlarım! Aşağıdaki videoya tıklayınca Sübhaneke Duasını bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATE (Parça Tekrar Ezberleme) Metodu ile sübhaneke duasını ezberleyeceksiniz Allah'ın izniyle. Rabbim kolaylıklar versin.