RECEP TORAMAN
Duha Suresi

Duha suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

İnşirah Suresi

İnşirah suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Tin Suresi

Tin suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Alak Suresi İkra

Alak İkra suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Kadir Suresi

Kadir suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Beyyine Suresi

Beyyine suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Zilzal Suresi

Zilzal suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Adiyat Suresi

Adiyat suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Karia Suresi

Karia suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Tekasür Suresi

Tekasür suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Asr Suresi

Asr suresini kolayca ezberlemek için aşağıdaki video linkine tıklayınız:

Asr Suresi

Değerli misafirlerim! Hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Asr suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Asr suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:


Hümeze Suresi

Değerli misafirlerim! Hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Hümeze suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Hümeze suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

Fil Suresi

 

Değerli misafirlerim! Hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Fil suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Fil suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

Kureyş Suresi

 

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Kureyş suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Kureyş suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videya tıklayınız:

Mâûn Suresi

 

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Maun suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Maun suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

Kevser Suresi

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Kevser suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Kevser suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

Kafirun Suresi

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Kafirun suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Kafirun suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

 

Nasr İzacae Suresi

 

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada İzacae Nasr suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet İzacae Nasr suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

Tebbet Suresi

 

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Tebbet Leheb suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Tebbet Leheb suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

İhlas Suresi

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada İhlas suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet İhlas suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

Nas Suresi

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Nas suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Nas suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

 

 

 

 

Felak Suresi

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Felak suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Felak suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

 

 

 

Fatiha Suresi

Değerli misafirlerim! Öncelikle hoşgeldiniz.

Aşağıda verdiğim linke tıkladığınızda adıma kayıtlı olan Recep Toraman YouTube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Fatiha suresinin ayet ayet kolayca ezberlenmesini sağlayan videolara ulaşacaksınız. Sözkonusu videolarda asırlarca Kur’an hafızlarının Kur’an ezberlemek için takip ettikleri metodun bilgisayar ortamına uyarlandığını göreceksiniz. Önceki kayıtlarımızla hamdolsun mübalağasız binlerce kişinin kısa namaz surelerini ve dualarını ezberlemelerine vesile olduk. İnşaallah görüntü ve ses kalitesinin daha da iyi olduğu bu yeni kayıtların daha da faydalı olacağına inanıyorum. Anne-babaların, okul öğretmenlerinin, Kur’an kursu hocalarının çocuklarına ve öğrencilerine ezberlerini yapmada bu çalışmalarla yardımcı olacaklarına güvenim tamdır.

Hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ederim.

Ayet-ayet Fatiha suresini kolayca ezberleten eğitim videolarına ücretsiz yotutube Kuran derslerine gitmek için aşağıdaki videoya tıklayınız:

 

Namaz Sureleri Ezberliyorum

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca youtube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Fatiha ve Nas Sureleri arasında bulunan bazı namaz surelerini bulacaksınız. Yüzyılların tecrübesi olan PATEM (Parça Tekrar Ezberleme Metodu) ile onları kolayca ezberleyeceksiniz inşaallah. Rabbim kolaylıklar versin.