RECEP TORAMAN
Öğrencilerim Müezzinlik Yapıyor

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca You Tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Diyanet Göteborg Camii öğrencilerinin bazılarının vakit namazlarında cemaatin önünde yapmış oldukları örnek Kamet ve Namaz Tesbihatlarını seyredeceksiniz. Rabbim neslimize İmamlık ve müezzinlik yapma sevdası lütfetsin.

 

 

Kamet ve Namaz Tesbihatı Öğreniyorum

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca You Tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Kamet ve Namaz Tesbihatıyla ilgili faydalı ve öğretici dokümanlar bulacaksınız. Doğru ve örnek okunuşlarını dinlemenin yanında sözkonusu dokümanlar sayesinde hem Orjinal Arapça metinlerini görme hem de Türkçe yazılışlarını okuma fırsatını bulacaksınız. Bu vesileyle inşaallah Kamet ve Namaz Tesbihatını en doğru bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Rabbim kolaylıklar versin.

 

 

Öğrencilerim Ezan Okuyor

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca You Tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Diyanet Göteborg Camii öğrencilerinin bazılarının vakit namazlarında cemaatin önünde okuduğu örnek ezanlarını seyredeceksiniz. Rabbim neslimize İmamlık ve müezzinlik yapma sevdası lütfetsin.

 

 

Ezan ve Ezan Duası Öğreniyorum

Değerli dostlarım! Aşağıdaki linki tıklayınca You Tube kanalıma yönlendirileceksiniz. Orada Ezan ve Ezan Duasıyla ilgili faydalı ve öğretici dokümanlar bulacaksınız. Doğru ve örnek okunuşlarını dinlemenin yanında sözkonusu dokümanlar sayesinde hem Orjinal Arapça metinlerini görme hem de Türkçe yazılışlarını okuma fırsatını bulacaksınız. Bu vesileyle inşaallah Ezan-ı Muhammedi'yi en doğru bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Rabbim kolaylıklar versin.